La Joys, iki yakın arkadaş olan Selen Çalıkuşu ve Seray Kurt’un uzun süredir hayalini kurduğu şık, renkli, canlı, zamansız ve eşsiz parçaların gerçeğe dönüştüğü yerli bir takı markasıdır.

İki yakın arkadaş tarafından İstanbul’da kurulan bu markanın koleksiyonundaki her bir parça özellikle yaşadığımız dünyaya olan saygıları gereği ile sürdürülebilirlik adına laboratuvar pırlantası kullanılarak üretilip müşterilerine her zaman en yüksek kaliteyi ulaşılabilir ve doğaya saygılı bir yaşam tarzına uygun olacak şekilde
buluşturmayı hedeflemiştir.

Markamızın ismi olan LA JOYS; İspanyolca’da “mücevherat” anlamına gelen “La Joyeria” ile yine İspanyolca’da “eğlence” anlamına gelen “La joys” kelimelerinin çağrışımından oluşmaktadır ve “LA HOYS” olarak telaffuz edilmektedir. Bizler kendimizi renkli ve eğlenceli olarak tanımlıyoruz. Markamızı ve ürünlerimizi tasarlarkende modern bir çerçevede detaylara önem vererek sizlerin her anınıza ve tarzınıza uygun olarak renklerden ve onları güzelleştirip eğlenceli kılan detaylardan ilham aldık. Renkleri ve eğlenceyi harmanlayarak sizlere sunmayı ve hayatınıza ışıltı getirmeyi amaç edindik.

Koleksiyonumuzda bulunan her bir parçayı; gündelik hayatınızda, şık olmanız gereken bir akşam yemeğinde, spor bir kıyafete farklılık ve ışıltı katmak istediğinizde, bir davette veya sade ve eğlenceli görünmek istediğinizde yani her anınızda kolaylıkla kombinleyebileceğiniz ve her zaman ışıldayabileceğiniz şekilde tasarladık.

Dünyayı güzelleştiren ve ona renk katan şey detaylardır. Siz kadınlar yeryüzünün en güzel detaylarısınız. Her zaman parlamayı hakediyorsunuz.